Založ si blog

Prvý američan, tkz. ani – jedno, sa vzdal transgenedrizmu

Bývalý Oregonský rezident, ktorý sa  pomocou súdneho rozhodnutia,  stal prvou osobou, ktorá sa mohla legálne nazývať „non-binary“, (v preklade ani muž, ani žena), dá sa voľne preložiť aj ako „ani-jedno“, sa vzdal všetkých väzieb na transgenderizmus. V blogu na internete vyhlásil „ja som, a aj bol vždy muž“. Tak isto ku koncu dáva za vinu, že mu nebola stanovená správna liečba.

„Ja som, a aj bol vždy muž“ , a pokračuje: „Počas môjho cez 30 rokov trvajúceho manželstva, som manžel. Pre moju dcéru som otec. Už sa viac neidentifikujem ako transgender, alebo non-binárna osoba a ruším všetky väzby na transgenderizmus“ napísal minulý mesiac na blogu Jamie Shupe.

„Nebudem sa zúčastňovať akcií, na podporu ubližujúcej gender ideológie, ktorá ničí životy, spôsobuje smrti a podieľa sa na sterilizácii, a zohavovaní gender-pomýlených detí“ – vyhlásil. „Môj prelomový historický míľnik a zmena na „ani-jedno“ (non-binary), bol podvod – založený na pseudovede okolo genderovej identity. Ja som, a bol som vždy muž. Nemal by existovať sociálny, ani právny postih takéto hovoriť.“

V minulosti sa o ňom písalo, že Shoupe sa narodil ako muž, slúžil v armáde a oženil sa so ženou. Ale v 2013, po tom čo nastali problémy s jeho gender identitou, Shoupe sa rozhodol pre „liečbu“, ktorá by ho spravila viac feminímnym (viac ženským). „Zistila som, že som transgender žena. Moje myslenie bolo, viete no, niesom muž.“ – povedal Shoupe v tých časoch reportérom. „Bola som v hlbokej a zatemňujúcej depresii, a to kvôli tomu, že som sa zaškatuľkovala do tejto mužskej identity, ktorú už nemôžem viac zniesť“. Potom ale čo začal brať hormonálnu „liečbu“ a nosiť ženské šaty, Shoupe stále nebol spokojný. Podla jeho slov sa necítil dobre žiť ako žena. „Naraz hovorím mojej žene: teraz som jak ty? – to mi nedávalo zmysel“, Shoupe povedal pre The Guardian. „Žiadne množstvo hormónov, mi neprivodí aby som vyzeral jak ženské pohlavie“ -vtedy tvrdil, a takisto odmietal ísť na operáciu, na zmenu pohlavia, tak sa napokon rozhodol byť „ani-jedno“.

V roku 2016 mal snahu dosadiť si do vodičského preukazu „non-binary“, pričom avšak neuspel, načo vzápätí zobral prípad na súd, ktorý mu dal zapravdu.  Citovanie súdu: „Pohlavie Jemieho Shupeho (Shoupeovej(?) – ), je týmto zmenené zo ženy na „non-binary“ – povedala sudkyňa Amy Holmes Hehnová vo svojom rozhodnutí, „rozhodnutie o tejto legálnej zmene, by malo byť zverejnené na verejnom priestranstve na Multnomah County, ako vyžaduje zákon.“ – poznámka, v Spojených štátoch funguje právo precedensu, čo môže jeden, keď jeden súd rozhodne, môžu tým pádom všetci, a môže byť aj, že každý štát v USA, má ešte aj svoju vlastnú jurisdikciu. V tomto prípade išlo o zavedenie non-binary na vodičský preukaz, teda pre oficiálny styk s úradmi a podobne, zrejme asi na celé územie.

Avšak, v priebehu času nastal zvrat, Shupe začal meniť svoj postoj vo veci. Nie tak dávno dozadu povedal pre PJ Media, že obe , i administratíva pre veteránov, ale aj doktor zastupujúci miestnu ordináciu v Oregone: „by mi dovolili, aby som sa zmenil (aj) na mačku, kebyže sa tak cítim“ -doslova komentoval.

Shupe povedal, že prišiel k poznaniu, že pre neho nebol stanovený príjem správnej liečby pre psychotické problémy, u ktorých sprvu hľadal pomoc, problémy ktoré zahŕňajú halucinácie, deštruktívne správanie a paranoju.“ -uzatvára článok z christiannews.net. – odkaz.

„Ja som, a aj bol vždy muž“ – hovorí teraz Shupe.

Prebraté z christiannews.net / vaticancatholic.com

Preložil Kristian Keller

Ako sa správne modliť ruženec

27.10.2019

Ako sa správne modliť ruženec: Preložené z angličtiny, pôvodné autorstvo: Most Holy Family Monastery, 4425 Schneider Rd., Fillmore, NY 14735, (800)275-1126 or (585)567-4433. Email: mhfm1@aol.com viac »

„Biskup“ Eliáš Dohnal vodca Husítskej Sekty

29.07.2019

"Biskup" Eliáš Dohnal vodca Husítskej Sekty Elíaš Dohnal, zdroj YouTube: Video, Jan Hus kontra klerikalismus. Eliáš Dohnal nie je žiaden žiačik, a vie čo robí. Učil dlhé roky teológiu v viac »

Biskup Oliver Oravec bol heretik

11.07.2019

Musím upozorniť čitateľov tohto blogu. Zistil som, a už istý čas držím v hlave, že Biskup Oliver Oravec, bol kompletný heretik. Mal som istý čas, z mojej strany chybný pocit, dá sa povedať viac »

Židia / antisemitizmus /

Židovská obec a polícia podpísali memorandum

21.11.2019 10:00

Podpredseda zväzu židovských náboženských obcí na Slovensku Igor Rintel v rozhovore pre Pravdu objasnil, čo tento dokument v praxi prinesie.

mŕtva ryba,  vyschnuté jazero, India, sucho, praskliny, pukliny

Slovom roka 2019 je podľa Oxfordského slovníka výraz 'klimatické ťažkosti'

21.11.2019 09:53

Víťazné slovné spojenie tak porazilo ďalší výraz súvisiaci s klimatickou tematikou, "klimatická kríza".

Spilka, Stein, Bratislava

Obnovili Spilku, časť pivovaru Stein. Privíta prvých nájomníkov

21.11.2019 09:30

Jediná zachovaný časť niekdajšieho bratislavského pivovaru Stein slúžila pôvodne ako kvasiareň. Teraz poslúži administratíve.

Kim Čong-un

Kim Čong-un odmietol pozvanie na návštevu Južnej Kórey

21.11.2019 08:36

Pchjongjang tiež obvinil Soul zo zodpovednosti za hlboké ochladenie medzikórejských vzťahov.

kristiankeller

Fr. O’Reilly explains that if the Great Western Schism had never occurred Catholics would say that such a situation (three competing claimants to the Papacy with no thoroughly ascertained head for decades) is impossible – just like those today who say that the Sedevacantist “thesis” is impossible, even though the facts prove that it is true. The Great Western Schism did happen, Fr. O’Reilly says, and we have no guarantee that worse things that are not excluded by divine promises won’t happen. There is nothing contrary to indefectibility in saying that we haven’t had a Pope since the death of Pope Pius XII 1958...zdroj výroku: www.mostholyfamilymonastery.c…

Štatistiky blogu

Počet článkov: 7
Celková čítanosť: 14076x
Priemerná čítanosť článkov: 2011x

Autor blogu

Kategórie