Založ si blog

Falošné zjavenia: Medžugorie

 

Obrázok: socha, falošné zjavenie z medžugoria, zdroj wiki

 

Z jednej strany sa tlačí falošné zjavenie Medžugorie – podporované falošnou vatikán II sektou, z druhej strany sa valí dekadentý západ a bezbožná EU.

Čo je Vatikán II sekta?

Multireligiózna ekumenická sekta ovládaná antipápežmi, s falošnou ústavou Vatikán II.

Čo katolícka cirkev?

Neomylná Matka, nevesta Krista, založená v roku 33

Prečo je Medžugorie falošné zjavenie?

 

„Madona vždy prizvukuje, že existuje len jeden Boh, a že ľudia tlačili neprirodzené oddeľovanie sa. Jeden nemôže skutočne veriť, a byť pravým Kresťanom, ak nerešpektuje ostatné náboženstva tak isto.“ [1]  – „zvestovateľka“ Ivanka Ivankovic

 

„Madona povedala, že náboženstvá sú rozdelené po zemi, ale ľudia všetkých náboženstiev sú akceptovaný jej Synom“ [2]  – „zvestovateľka“ Ivanka Ivankovic

 

Otázka: „Volá Požehnaná Matka všetkých ľudí aby boli Katolíci?“ Odpoveď: „Nie. Požehnaná Matka hovorí, že všetky náboženstvá sú drahé jej a jej Synovi“

[3]  – „zvestovateľka“ Ivanka Ivankovic

 

Toto je čistá apostáza (odtrhnutie sa od viery) vo správe z Medžugoria. Je to odmietnutie Katolíckej dogmy. Je to odmietnutie dogmy Mimo Církve nieje spása. Je to úplne z čista jasna odmietnutie učenia evanjelia; a teda nevyhnutnosť viery v Ježiša Krista, Syna Božieho, pre spásu. Toto dokazuje, že Medžugorie, tak isto ako aj mnohé moderné zjavenia, sú klamárstva od diabla. Tí čo po prečítaní faktov, oboznámia sa, a neodsúdia falošné zjavenie, odmietajú Katolícku Vieru.

Pápež Leo XII, Ubi Primum (#14), 5. máj 1824:

„Je nemožné, aby najpravdovejší Boh, ktorý je samotná pravda, najlepší, najspoľahlivejší poskytovateľ a odmenca dobrých, schválil všetky sekty, ktoré vyznávajú falošné učenia, ktoré sú často protichodné, a aj protichodné medzi sebou, čo sa týka večných príslubov ich členov….“ a dodáva: “Božskou vierou sa držíme jedného Pána, máme jednu vieru a jeden krst… Preto vyznávame, že neexistuje žiadna spása mimo Cirkev.

Koncil z Florencie:

Pápež Eugeň IV (ex cathedra): „Svätá Rímska Cirkev pevne verí, vyznáva a hlása, že všetci mimo Katolícku Cirkev, nie len paganisti (pohania), ale aj židia, alebo heretici a schizmatici, nemôžu zdielať večný život a pôjdu do večného ohňa – ktorý bol pripravený pre diabla a jeho (padlých) anjelov, pokial sa nepripoja ku Cirkvy pred koncom ich života…“

Zdroj: vaticancatholic.com , Bro. Peter and Bro. Michael Dimonds

V uvedené dogmy treba veriť, inak nieste katolík.

Pre anglicky hovoriacich, je nevyhnutné aby navštívili stránku mhfm1.com – stránka Benediktínskych mníchov Petra a Michala Diamondových, začali sa modliť 15 dekád ruženca, denne – odkaz tu. Ľudia musia prestať chodiť na Novus Ordo omšu v západnom rituále okamžite.

 

Naša skutočná Matka, Pani Mária nás varovala, zjavenie v La Salette:

Rím stratí vieru a stane sa sídlom antikrista!

 

_______________

1  The Apparitions of Our Lady of Medjugorje, Franciscan Herald Press, 1984.
2  The Apparitions of Our Lady of Medjugorje, Franciscan Herald Press, 1984.
3  Janice T. Connell, The Visions of the Children, The Apparitions of the Blessed Mother at Medjugorje, St. Martin’s Press, August, 1992.

Ako sa správne modliť ruženec

27.10.2019

Ako sa správne modliť ruženec: Preložené z angličtiny, pôvodné autorstvo: Most Holy Family Monastery, 4425 Schneider Rd., Fillmore, NY 14735, (800)275-1126 or (585)567-4433. Email: mhfm1@aol.com viac »

„Biskup“ Eliáš Dohnal vodca Husítskej Sekty

29.07.2019

"Biskup" Eliáš Dohnal vodca Husítskej Sekty Elíaš Dohnal, zdroj YouTube: Video, Jan Hus kontra klerikalismus. Eliáš Dohnal nie je žiaden žiačik, a vie čo robí. Učil dlhé roky teológiu v viac »

Biskup Oliver Oravec bol heretik

11.07.2019

Musím upozorniť čitateľov tohto blogu. Zistil som, a už istý čas držím v hlave, že Biskup Oliver Oravec, bol kompletný heretik. Mal som istý čas, z mojej strany chybný pocit, dá sa povedať viac »

Židia / antisemitizmus /

Židovská obec a polícia podpísali memorandum

21.11.2019 10:00

Podpredseda zväzu židovských náboženských obcí na Slovensku Igor Rintel v rozhovore pre Pravdu objasnil, čo tento dokument v praxi prinesie.

mŕtva ryba,  vyschnuté jazero, India, sucho, praskliny, pukliny

Slovom roka 2019 je podľa Oxfordského slovníka výraz 'klimatické ťažkosti'

21.11.2019 09:53

Víťazné slovné spojenie tak porazilo ďalší výraz súvisiaci s klimatickou tematikou, "klimatická kríza".

Spilka, Stein, Bratislava

Obnovili Spilku, časť pivovaru Stein. Privíta prvých nájomníkov

21.11.2019 09:30

Jediná zachovaný časť niekdajšieho bratislavského pivovaru Stein slúžila pôvodne ako kvasiareň. Teraz poslúži administratíve.

Kim Čong-un

Kim Čong-un odmietol pozvanie na návštevu Južnej Kórey

21.11.2019 08:36

Pchjongjang tiež obvinil Soul zo zodpovednosti za hlboké ochladenie medzikórejských vzťahov.

kristiankeller

Fr. O’Reilly explains that if the Great Western Schism had never occurred Catholics would say that such a situation (three competing claimants to the Papacy with no thoroughly ascertained head for decades) is impossible – just like those today who say that the Sedevacantist “thesis” is impossible, even though the facts prove that it is true. The Great Western Schism did happen, Fr. O’Reilly says, and we have no guarantee that worse things that are not excluded by divine promises won’t happen. There is nothing contrary to indefectibility in saying that we haven’t had a Pope since the death of Pope Pius XII 1958...zdroj výroku: www.mostholyfamilymonastery.c…

Štatistiky blogu

Počet článkov: 7
Celková čítanosť: 14081x
Priemerná čítanosť článkov: 2012x

Autor blogu

Kategórie