Založ si blog

Falošné zjavenia: Medžugorie

 

Obrázok: socha, falošné zjavenie z medžugoria, zdroj wiki

 

Z jednej strany sa tlačí falošné zjavenie Medžugorie – podporované falošnou vatikán II sektou, z druhej strany sa valí dekadentý západ a bezbožná EU.

Čo je Vatikán II sekta?

Multireligiózna ekumenická sekta ovládaná antipápežmi, s falošnou ústavou Vatikán II.

Čo katolícka cirkev?

Neomylná Matka, nevesta Krista, založená v roku 33

Prečo je Medžugorie falošné zjavenie?

 

„Madona vždy prizvukuje, že existuje len jeden Boh, a že ľudia tlačili neprirodzené oddeľovanie sa. Jeden nemôže skutočne veriť, a byť pravým Kresťanom, ak nerešpektuje ostatné náboženstva tak isto.“ [1]  – „zvestovateľka“ Ivanka Ivankovic

 

„Madona povedala, že náboženstvá sú rozdelené po zemi, ale ľudia všetkých náboženstiev sú akceptovaný jej Synom“ [2]  – „zvestovateľka“ Ivanka Ivankovic

 

Otázka: „Volá Požehnaná Matka všetkých ľudí aby boli Katolíci?“ Odpoveď: „Nie. Požehnaná Matka hovorí, že všetky náboženstvá sú drahé jej a jej Synovi“

[3]  – „zvestovateľka“ Ivanka Ivankovic

 

Toto je čistá apostáza (odtrhnutie sa od viery) vo správe z Medžugoria. Je to odmietnutie Katolíckej dogmy. Je to odmietnutie dogmy Mimo Církve nieje spása. Je to úplne z čista jasna odmietnutie učenia evanjelia; a teda nevyhnutnosť viery v Ježiša Krista, Syna Božieho, pre spásu. Toto dokazuje, že Medžugorie, tak isto ako aj mnohé moderné zjavenia, sú klamárstva od diabla. Tí čo po prečítaní faktov, oboznámia sa, a neodsúdia falošné zjavenie, odmietajú Katolícku Vieru.

Pápež Leo XII, Ubi Primum (#14), 5. máj 1824:

„Je nemožné, aby najpravdovejší Boh, ktorý je samotná pravda, najlepší, najspoľahlivejší poskytovateľ a odmenca dobrých, schválil všetky sekty, ktoré vyznávajú falošné učenia, ktoré sú často protichodné, a aj protichodné medzi sebou, čo sa týka večných príslubov ich členov….“ a dodáva: “Božskou vierou sa držíme jedného Pána, máme jednu vieru a jeden krst… Preto vyznávame, že neexistuje žiadna spása mimo Cirkev.

Koncil z Florencie:

Pápež Eugeň IV (ex cathedra): „Svätá Rímska Cirkev pevne verí, vyznáva a hlása, že všetci mimo Katolícku Cirkev, nie len paganisti (pohania), ale aj židia, alebo heretici a schizmatici, nemôžu zdielať večný život a pôjdu do večného ohňa – ktorý bol pripravený pre diabla a jeho (padlých) anjelov, pokial sa nepripoja ku Cirkvy pred koncom ich života…“

Zdroj: vaticancatholic.com , Bro. Peter and Bro. Michael Dimonds

V uvedené dogmy treba veriť, inak nieste katolík.

Pre anglicky hovoriacich, je nevyhnutné aby navštívili stránku mhfm1.com – stránka Benediktínskych mníchov Petra a Michala Diamondových, začali sa modliť 15 dekád ruženca, denne – odkaz tu. Ľudia musia prestať chodiť na Novus Ordo omšu v západnom rituále okamžite.

 

Naša skutočná Matka, Pani Mária nás varovala, zjavenie v La Salette:

Rím stratí vieru a stane sa sídlom antikrista!

 

Kristian Keller

Sedesvakantista

_______________

1  The Apparitions of Our Lady of Medjugorje, Franciscan Herald Press, 1984.
2  The Apparitions of Our Lady of Medjugorje, Franciscan Herald Press, 1984.
3  Janice T. Connell, The Visions of the Children, The Apparitions of the Blessed Mother at Medjugorje, St. Martin’s Press, August, 1992.

„Biskup“ Eliáš Dohnal vodca Husítskej Sekty

29.07.2019

"Biskup" Eliáš Dohnal vodca Husítskej Sekty Elíaš Dohnal, zdroj YouTube: Video, Jan Hus kontra klerikalismus. Eliáš Dohnal nie je žiaden žiačik, a vie čo robí. Učil dlhé roky teológiu v viac »

Biskup Oliver Oravec bol heretik

11.07.2019

Musím upozorniť čitateľov tohto blogu. Zistil som, a už istý čas držím v hlave, že Biskup Oliver Oravec, bol kompletný heretik. Mal som istý čas, z mojej strany chybný pocit, dá sa povedať viac »

Modlitby na Veľký Piatok, za židov, aby konvertovali. Ako sa menili v čase:

17.04.2019

Násilná zmena modlitby na Veľký Piatok – a ako k nej došlo. Obrázok: Pápež Pius XII, počas slúženia tradičnej omše (zdroj: vyhľadávač bing) Svätý Úrad pod Pápežom Sv. Celestínom, viac »

Za spravodlivé Slovensko

K spomienkovým stretnutiam za Jána a Martinu sa pripojí vyše 40 miest a obcí

21.01.2020 19:31

Spomienkové zhromaždenia sa uskutočnia 21. februára. Organizuje ich iniciatíva Za slušné Slovensko.

francúzsko, eiffelova veža, sneh

Odborári vypli elektrinu tisícom Parížanov

21.01.2020 19:12

Bez elektriny sa tak ocitli tisíce domácností či obchodov.

Rusko Moskva Putin armáda dôstojníci prijatie

Putin vymenoval členov novej vlády

21.01.2020 18:47, aktualizované: 19:39

Novým šéfom rezortu rozvoja digitálnych technológií sa stal šéf štátnej telekomunikačnej spoločnosti Rostelekom Maxim Rešetnikov.

NR SR matovič bugár danko hádka

NR SR: Najskôr ožrani a feťáci, potom štátna hymna

21.01.2020 18:41

Posledná schôdza parlamentu bola plná osobných útokov a invektív. Najviac sa ich ušlo prezidentke Zuzane Čaputovej.

kristiankeller

Otec O’Reilly vysvetľuje, že keby Veľká Západná Schizma (1378 - 1417) sa nikdy nestala, Katolíci by povedali, že taká situácia je nemožná - t.j. situácia troch súperiacich nárokovateľov na Pápežstvo, s nejasnou hlavou po dekády (nazývane i Papežské schizma po Česky) ; tak jak je tomu i dnes u tých čo hovoria, že Sedevacantná "téza" je nemožná, i keď fakty potvrdzujú, že je pravdivá. Veľká Schizma sa stala, a Otec O’Reilly hovorí: že nemáme garantované, že horšie veci, božským prísľubom, sú není vylúčene, že sa nestanú. Nie je nič protirečiace si smerom ku neporušenosti, s tvrdením, že nemáme Pápeža od smrti Pápeža Piusa XII 1958... Zdroj výroku: www.mostholyfamilymonastery.c…

Štatistiky blogu

Počet článkov: 4
Celková čítanosť: 10235x
Priemerná čítanosť článkov: 2559x

Autor blogu

Kategórie