Založ si blog

Biskup Oliver Oravec bol heretik

Musím upozorniť čitateľov tohto blogu. Zistil som, a už istý čas držím v hlave, že Biskup Oliver Oravec, bol kompletný heretik. Mal som istý čas, z mojej strany  chybný pocit, dá sa povedať z časti vedomý, že bol na správnej strane. Ale po prehodnotení všetkých faktov, vstúpenia si do svedomia a dlhého zvažovania, musím oznámiť verejne, že to bol čistý heretik.
Mal niektoré dobré poznámky v knihe: „Pravda o Cirkvy“ , z ktorých som čerpal, a to najmä, dá sa v jeho knihe nájsť preklad zjavenia z La Salette, alebo niektoré správne názory na heretikov Jozefa Ratzingera a Jána Pavla II, ale naneštastie to bol úplny heretik. 

 

Podla dostupných svedectiev od Bratov Dimondových na stránke mhfm1.com, heretik Biskup Oliver Oravec zastával názor, a veril že mimo cirkve je možná spása, a tak isto nútil veriacich do tohoto chybného názoru, a aj kňazov ktorých svätil. Preto by sa mal každý katolík vyhýbať falošným tradicionalistom, ktorý neveria v dogmu, že mimo cirkve nieje spása, takisto všetkým jeho heretickým kňazom, ktorí boli pod ním. Existuje jeden krst, jedna viera a jedna cirkev mimo ktorej nieje spása. (Toto bolo dogmaticky definované viackrát z pozície pápežskeho úradu)

 

Súčasny vatikán obklopuje protestantská hierarchia, s falošnou ústavou Vatikán II – čítajte články na tomto blogu.
Články pribúdali z mojej strany vždy s bližším oboznámovaním sa vecí. V Ríme šéfuju antipápežovia, a vo svete je hierarchia s neplatne vysvätenými kňazmi a biskupmi v Novus Ordo protestantskom obrade. Lepšie povedané „biskupmi“ a „knazmi“. Napríklad súčastny antipápež František, nemá ani platnú kňažskú vysviacku.

Od druhého Vatikánskeho koncilu, teda od antipápeža Jána XXIII nemáme platného pápeža, prežívame  totiž veľké odpadnutie, ktoré bolo prorokované.

 

František a všetci uzurpovači na pápežsky stolec, pred ním boli nekrestania, a tým pádom antipápeži, všetci pred ním až po Jána XXIII (Roncalli).

Je nemysliteľné, aby ten čo nemá vieru sa nazýval kresťanom. „Je nemysliteľné, aby ten čo je mimo Cirkve by jej mal šéfovať.“  (- Satis Cognitum #15, Pápež Leo XIII, 29. Jún 1896)

 

Pápežsky stolec je voľný, od toho sa odvodzuje: sedevacante.

Sedesvakante: https://cs.wikipedia.org/wiki/Sedesvakantismus

 

Ľudia by sa mali vyhýbať Novej Falošnej Omši od 1969. Jediná pravá Omša v západnom obrade je Tradičná Latinská Omša. Omša v slovenčine, v západnom rituále je zatracujúca. Pre dovysvetlenie, a hlavne kam von a kde prichádzať na sviatosti, napíšte do súkromnej správy. Pre anglicky hovoriacich bude stačiť stránka vaticancatholic.com a podstránka „steps to conversion“. Odporúčam aby ľudia radšej ignorovali komentáre pod článkami, väčšina sú to instigátori, neštastní ľudia a trollovia. Veľa ľudí, duší je stratených, lebo príliš veľa komentujú pod článkami, a celkovo na internete.

 

Biskup Oliver Oravec tvrdil: že je za odluku Cirkve od štátu, ďalej, nútil svojich veriacich k tomu, a aj minimálne jedného kňaza ktorého vysvätil, aby prijali falošné učenie, že je možná spása mimo Cirkev, bol pretláčateľom falošného učenia tzv. „krstu túžbou“ pre nečlenov cirkve, ďalej, už vo svojej knihe navrhoval nekatolícke riešenia, v 90’ a 00’, a to hlavne čo sa týka „Una Cum“, obhajoval aj neplatné svätenia žien za kňažky. Chybne tvrdil, že krst by mal (edit: mohol) byť neplatný.
(edit: spochybňoval krst na základe argumentu, že neboli prítomne oleje a soli a obrad exorcizmu, ale nebol v tomto názore ustáleny)

 

Na rádiu Slobodný Vysielač, relácia infovojna 2. Decembra 2013: na otázku či je za odluku Cirkvy od štátu, povedal viacnásobne a ostentatívne: „Áno! Áno, som jednoducho za odluku Cirkvy od štátu.“

 

Toto je heréza. Viac netreba.

EDIT: Tak isto z relácie: biskup Oliver Oravec bol aj za vysväcovanie žien do kňazského povolania, čo je úplná heréza.

 

Pápež Sv. Pius X, Vehemanter nos #3 11.Feb 1906: Preto Rímsky pontifovia nikdy neustúpili, tak jak si situácia žiadala, z odmietnutia a zo zavrhnutia doktríny odluka Cirkvy od Štátu.

 

Pápež Sv. Pius X, Our Apostolic Mandate (#36), on the „Sillon“ Aug. 25, 1910:

Nie je žiadna pravá civilizácia, bez morálnej civilizácie, a žiadna morálna civilizácia, bez pravého náboženstva; je to potvrdená pravda a historický fakt.“

„Biskup“ Eliáš Dohnal vodca Husítskej Sekty

29.07.2019

"Biskup" Eliáš Dohnal vodca Husítskej Sekty Elíaš Dohnal, zdroj YouTube: Video, Jan Hus kontra klerikalismus. Eliáš Dohnal nie je žiaden žiačik, a vie čo robí. Učil dlhé roky teológiu v viac »

Falošné zjavenia: Medžugorie

22.05.2019

Obrázok: socha, falošné zjavenie z medžugoria, zdroj wiki Z jednej strany sa tlačí falošné zjavenie Medžugorie – podporované falošnou vatikán II sektou, z druhej strany sa valí dekadentý viac »

Modlitby na Veľký Piatok, za židov, aby konvertovali. Ako sa menili v čase:

17.04.2019

Násilná zmena modlitby na Veľký Piatok – a ako k nej došlo. Obrázok: Pápež Pius XII, počas slúženia tradičnej omše (zdroj: vyhľadávač bing) Svätý Úrad pod Pápežom Sv. Celestínom, viac »

Za spravodlivé Slovensko

K spomienkovým stretnutiam za Jána a Martinu sa pripojí vyše 40 miest a obcí

21.01.2020 19:31

Spomienkové zhromaždenia sa uskutočnia 21. februára. Organizuje ich iniciatíva Za slušné Slovensko.

francúzsko, eiffelova veža, sneh

Odborári vypli elektrinu tisícom Parížanov

21.01.2020 19:12

Bez elektriny sa tak ocitli tisíce domácností či obchodov.

Rusko Moskva Putin armáda dôstojníci prijatie

Putin vymenoval členov novej vlády

21.01.2020 18:47, aktualizované: 19:39

Novým šéfom rezortu rozvoja digitálnych technológií sa stal šéf štátnej telekomunikačnej spoločnosti Rostelekom Maxim Rešetnikov.

NR SR matovič bugár danko hádka

NR SR: Najskôr ožrani a feťáci, potom štátna hymna

21.01.2020 18:41

Posledná schôdza parlamentu bola plná osobných útokov a invektív. Najviac sa ich ušlo prezidentke Zuzane Čaputovej.

kristiankeller

Otec O’Reilly vysvetľuje, že keby Veľká Západná Schizma (1378 - 1417) sa nikdy nestala, Katolíci by povedali, že taká situácia je nemožná - t.j. situácia troch súperiacich nárokovateľov na Pápežstvo, s nejasnou hlavou po dekády (nazývane i Papežské schizma po Česky) ; tak jak je tomu i dnes u tých čo hovoria, že Sedevacantná "téza" je nemožná, i keď fakty potvrdzujú, že je pravdivá. Veľká Schizma sa stala, a Otec O’Reilly hovorí: že nemáme garantované, že horšie veci, božským prísľubom, sú není vylúčene, že sa nestanú. Nie je nič protirečiace si smerom ku neporušenosti, s tvrdením, že nemáme Pápeža od smrti Pápeža Piusa XII 1958... Zdroj výroku: www.mostholyfamilymonastery.c…

Štatistiky blogu

Počet článkov: 4
Celková čítanosť: 10232x
Priemerná čítanosť článkov: 2558x

Autor blogu

Kategórie